Development franšízingových prodejen

Pro koho je produkt franšízingových prodejen od nás určen

Zde je trochu teorie pro pochopení principu, co obnáší být článkem franšízové spolupráce:
Jde o marketingový systém distribuce zboží, služeb nebo technologie založený na těsné a nepřetržité spolupráci mezi právně a finančně samostatnými a nezávislými stranami. Jde o franšízora (poskytovatele) a jednotlivé příjemce. 
Franšízor zaručuje příjemcům licence právo a zároveň jim ukládá povinnost provozovat činnost v souladu s jeho koncepcí. Franšízanti využívají obchodní jméno poskytovatele nebo jeho ochrannou známku či značku služeb, know-how, obchodní a technické metody, postupy a další práva z průmyslového a duševního vlastnictví. To vše doplněné o neustálé poskytování prodejní a technické pomoci po dobu trvání smlouvy. Příjemce za poskytnutí obchodního jména platí. 
 

Záměr:

 
Naše společnost má dlouholeté zkušenosti z tvorbou koncepce, projektové činnosti a dodávek prodejen pro tuzemský i zahraniční trh. V současné době pracujeme na rozvoji a otevírání nových holandských květinářství po ČR, kde jsme vytvořili kompletní manuál a franšízingový koncept pro holandského investora, který nyní úspěšně rozšiřuje prodejny s čerstvými květinami. Zde je pro zájemce např.potenciál koupení licence a pokračovat v rozvoji licencovaných prodejen s květinami s plnou podporou poskytovatele.
 
Naše služba není jen navrhnout prodejnu a dodat zařízení. Naší filozofií  je pracovat i pro nové, velké nebo drobné investory v oblasti maloprodeje, kteří by si rádi udělali třeba radost nebo rozšířili svoje podnikatelské portfolio o vlastní značkovou prodejnu s cílem z ní udělat obchodní řetězec, jako jsou světové firmy  McDonald, OBI, IKEA nebo i menší kavárenské franšízové subjekty.
 
Pokud si u nás sjednáte schůzku, získáte možnost si svoje plány s námi utříbit, pomůžeme vám nalézt přesnou koncepci jak projekt rozjet, pomoc s logem, s výběrem správného artiklu, jaké partnery pro dodávky zboží nalézt, jaký design interiéru a venkovního brandingu užít. Je hodně věcí, které je nutné připravit v tištěné formě  jako manuál fungování a podnikatelský koncepční záměr a následný finanční plán a  realizace.
Toto vše vám můžeme zpříjemnit, našimi zahraničními zkušenostmi a podílet se na kreativním rozvoji myšlenky.
 
 

Výhody nabízených našich služeb pro franšízingové prodejny

  • návrh postupných kroků a citlivý výběr prodejní komodity nebo služby
  • příprava koncepce a manuálu jak provoz profesionálně zajistit
  • projektový a 3D koncepční návrh prodejny/obchodní jednotky vč. venkovního vizuálu
  • finanční plán a návrh způsobu financování
  • příprava podnikatelského plánu pro případné investory, nebo bankovní úvěr
  • vybudování silné subdodavatelské základny na prodávané produkty nebo služby
  • návrh franšízové smlouvy a jejího plnění
  • vypracování strategie postupného otevírání vlastních prodejen 
  • zpracování osobité koncepce interiéru a exteriéru a její následná výroba
 
 
 

© 2012 ConTree Concept a.s.
Webmaster: MATY STUDIO s.r.o.

Vyhledat