Nerezový nábytek

Nerezový zubařský nábytek LD Kód produktu: 001 Technický list
ke stažení
 

Nerezový zubařský nábytek LD

Tato kapitola obsahuje speciální nerezový zubařský nábytek vyvinutý našim norským partnerem a designerem Terjem Lindahlem pro skandinávský trh a úspěšně dodáváme tyto sestavy více jak 12 let na tamní trhy. Základní varianty uvedené v technickém listu je možné rozměrově přizpůsobit, jelikož výrobní dokumentace je velmi dobře upravitelná pro naši výrobu.
Neméně důležitým faktem jsou použité materiály, které byly mnoho let testovány v nemocničním prostředí a splňují nejvyšší nároky na hygienu a statickou a provozní odolnost. Zmíníme zde nerezové konstrukce-podnože, nerezové skříňky a kalená skla na pracovních plochách. Vše je lehce omyvatelné, odolné a ergonomicky přizpůsobivé. Komponenty - kování vnitřních skříněk jsou od  renomovaných světových  výrobců jako je Blum nebo Grass. Rozměrové řady většinou vyhovují každému prostoru, ale na požadavek je možné upravit. V případě požadavku na ceny, je nutné kontaktovat naše obchodní oddělení, jelikož ceny se kalkulují podle interiéru a podle počtu kusů. Některé výrobní řady požívají ochrany exkluzivity pro určitý trh.
 

Pro koho je nerezový nábytek určen

Obchodní značka této kategorie nese jméno nábytek  LD a je určena pro zubařské ordinace nebo větší komplexní zubařské kliniky. Některé položky nábytku se ale dají využít v běžném nemocničním zařízení, nebo v individuální ordinaci.
 

Výhody nabízených sestav nerezového nábytku

  • vysoká odolnost všech ploch díky nerezovému plechu a sklu
  • vysoká funkčnost všech komponentů (testováno více jak 12 let v praktickém provozu)
  • zubařský nerezový nábytek LD byl vyvinut v Norsku, pod precizním dozorem renomovaným architektem  Prof. Terjem Lindahlem 
  • každý detail na výrobku má svůj smysl a vychází z mnohaleté studie potřeb zubařů v Norsku a Švédsku
  • zdarma poradenství při výběru vhodného typu našeho nerezového nábytku LD
  • možnost vytvoření nové koncepce, podobných nerezových sestav, uzpůsobených jiným potřebám

 

 
 

© 2012 ConTree Concept a.s.
Webmaster: MATY STUDIO s.r.o.

Vyhledat