Pracujeme s moderními technologiemi a certifikovanými dodavateli

Inovativní vývojářská a výrobní společnost ConTree Innovation s.r.o., je součástí investiční a projektově orientované akciové společnosti ConTree Concept a.s.

Počátek činnosti akciové společnosti sahá do roku 2009. Po letech vývoje vlastních průmyslových vzorů v oblasti stojanů pro výstavu a prodej zboží, výrobní kolekci zubařského konceptu, došlo v roce 2018 k rozšíření činností  a založení produkčně-vývojářské společnosti ConTree Innovation s.r.o., která pokračuje ve vývoji a realizaci stávajícího produktového portfolia obou firem. Akciová společnost se soustředí na architekturu v oblasti pasivních domů s využitím dřevěných a lepených konstrukcí, včetně systému  PopUp. Nejširší část stavebně inovativní výroby byla instalována v Norsku a Švédsku.

Obě společnosti jsou součástí norské skupiny architektů LD a stavebních vývojářů. Realizujeme za úzké asistence designéra Prof. Terjeho Lindahla nové interiérové a exteriérové inovativní produkty, dřevěné konstrukce, které se pro zahraniční klientelu následně  testují v našem vývojářském středisku u Plzně. Největší podíl inovativní výroby byl instalován v Norsku a a Švédsku.

Koncepce a filozofie firmy

Kvalifikace

Náš tým je složen z norských a českých architektů a designerů. Každý projekt posuzujeme individuálně a vždy prochází simulací  na počítačích před vlastní výrobou.

Projektování

Základním pilířem naší práce jsou konstrukční projekty a zpracování výrobní dokumentace  v 3D programech, jako jsou CAD, Sketch Up, V-Ray. Každý projekt obsahuje posouzení všech vlivů pro funkční stav a životnost každého výrobku nebo dřevostavby.

Technologie

Firma má k dispozici moderní technologie pro vývoj a testování výrobků a jejich následné nasazení do polosériové výroby. Například velkoplošný laser, CNC obráběcí a řezací stroje, lisy  a dále sdílené dílny v Itálii.

Naše služby

Koncepce naší práce začíná u design návrhu nebo studii proveditelnosti. Následujícím krokem je výrobní dokumentace  a vlastní výroba. V průběhu realizace stále dohlížíme na dodržování všech dohodnutých  postupů. Montáž v místě realizace je samozřejmostí.

© 2019 ConTree Innovation s.r.o., ConTree Concept a.s.

Zborovská 6 | 301 00 Plzeň, Česko (Czechia)

  • Facebook - Bílý kruh